drjobs Lucrator comercial polivalent Mega Image Oradea English

Lucrator comercial polivalent Mega Image Oradea

صاحب العمل نشط

1 وظيفة شاغرة
drjobs

حالة تأهب وظيفة

سيتم تحديثك بأحدث تنبيهات الوظائف عبر البريد الإلكتروني
Valid email field required
أرسل الوظائف
drjobs
أرسل لي وظائف مشابهة
drjobs

موقع الوظيفة drjobs

Oradea - رومانيا

الراتب الشهري drjobs

لم يكشف

drjobs

لم يتم الكشف عن الراتب

عدد الوظائف الشاغرة

الوصف الوظيفي

Avem disponibile mai multe posturi de Lucratori comerciali polivalenti in magazinele Mega Image din Oradea.

Program de lucru: in doua schimburi 8h/zi 5 zile pe saptamana cu 2 libere

Locatii:

  • Louis Pasteur
  • Stefan cel Mare

Responsabilitati:

  • Mentinerea unei relatii cu clientii bazata pe amabilitate si promptitudine
  • Oferirea de suport colegilor atunci cand este necesar
  • Aprovizioneaza standurilor cu toate produsele necesare verificand termenul de valabilitate al fiecarui produs
  • Gestionarea corespunzatoare a activitatii de la casa de marcat
  • Participarea la activitatea de inventar a magazinului

Requirements

  • Minim studii gimnaziale finalizate
  • Orientare si deschidere catre client
  • Responsabilitate si seriozitate
  • Dinamism si spirit de initiativa
  • Flexibilitate si spirit de echipa
  • Experienta anterioara in comert reprezinta un avantaj

Benefits

  • Salariu de incadrare: 2383 lei net
  • Tichete de masa 40 lei / zi
  • Spor de weekend
  • Spor de noapte: 60%
  • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image
  • Oportunitati de crestere in cariera si mobilitate interna
  • Venit mediu net lunar: aprox.lei net

Minim studii gimnaziale finalizate Experienta anterioara in comert constituie un avantaj Orientare si deschidere catre client Responsabilitate si seriozitate Dinamism si spirit de initiativa Flexibilitate si spirit de echipa

نوع التوظيف

دوام كامل

نبذة عن الشركة

الإبلاغ عن هذه الوظيفة
إخلاء المسؤولية: د.جوب هو مجرد منصة تربط بين الباحثين عن عمل وأصحاب العمل. ننصح المتقدمين بإجراء بحث مستقل خاص بهم في أوراق اعتماد صاحب العمل المحتمل. نحن نحرص على ألا يتم طلب أي مدفوعات مالية من قبل عملائنا، وبالتالي فإننا ننصح بعدم مشاركة أي معلومات شخصية أو متعلقة بالحسابات المصرفية مع أي طرف ثالث. إذا كنت تشك في وقوع أي احتيال أو سوء تصرف، فيرجى التواصل معنا من خلال تعبئة النموذج الموجود على الصفحة اتصل بنا